اگر می خواهید پوست شما برنزه و زیبا به نظر برسد این لباس ها را انتخاب کنید

لباس های مخصوص پوست برنزه شده

خیلی از افراد در فصل تابستان سعی می کنند پوست خود را با استفاده از کرم ها و اسپری های مخصوص و یا گرفتن حمام آفتاب که در این فصل به وفور یافت می شود برنزه کنند که البته فقط محدود به خانم ها نمی شود و آقایان هم این کار را نجام می دهند. اما گاهی پوست به دلیل رنگ روشنی که دارد برنزه نمی شود و رنگ زیبایی به خود نمی گیرد که علت آن ممکن است استفاده از کرم های برنزه کننده نامناسب برای پوست و یا انتخاب رنگ لباس بد باشد. بله این درست است، رنگ لباس شما هم در جلوه پوست برنزه نقش دارد و اگر با پوست برنزه شده رنگ لباس خوبی انتخاب نکنید این رنگ آنچنان زیبا هم به نظر نخواهد رسید. در ماقبل اگر رنگ های درست را برای لباس های خود انتخاب کنید پوست برنزه شما زیباتر به نظر می رسد. اما این رنگ ها کدام هستند؟

در هماهنگی رنگ ها دو اصل تضاد و هارمونی حرف اول و آخر را می زنند و در انتخاب رنگ مناسب برای پوست برنزه نیز باید همین دو اصل را مد نظر داشته باشید اما در این مورد خاص طبیعت هم می تواند راهنمای مناسبی برای شما باشد و استفاده از رنگ هایی که در فصل تابستان در طبیعت غالب هستند و بیشتر دیده می شوند می توانند به شما کمک کنند که به بهترین رنگ برسید و بهترین رنگ لباس را در فصل تابستان برای پوست برنزه خود انتخاب کنید تا زیباتر شوید. این رنگ ها به چند دسته کلی تقسیم می شوند که همگی از طبیعت الهام گرفته اند و برای هر سلیقه و هر رنگ پوستی گزینه خوب وجود دارد.

 

استفاده از رنگ های تند مرکباتی مانند لیمویی و پرتقالی

میوه های دسته مرکبات رنگ های زیبا و روشن هستند از سبز لیمویی و زرد گرفته تا رنگ نارنجی پرتقالی که می توانند به زیبایی پوست برنزه شما اضافه کنند. پوست برنزه مایل به مسی و نارنجی می باشد و رنگ هایی مانند نارنجی و زرد و سبز کمرنگ با تن گرم و تندی که دارند کمک می کنند تن مسی پوست برنزه را بهتر جلوه دهد و اگر پوست شما متوسط و تیره تر باشد این رنگ های ماتوند انتخابی خوب برای لباس شما باشد. این رنگ ها برای هر لباسی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد از لباس های مجلسی گرفته تا لباس هایی مانند مانتو و شال تابستانی و لباس هایی که برای استفاده در سواحل افتابی هستد.

لباس مخصوص پوست برنزه

تن سرد رنگ سفید زیبا

رنگ سفید روشن برای افرادی که پوست سرد دارند یک انتخاب خوب است اما اگر پوست شما ته رنگ طلایی رنگ دارد بهتر است از تن های سفید که چندان خالص نیستند و ته رنگ سرد دارند استفاده شود. روشنی رنگ سفید می تواند کمک کند تا پوست برنزه شما تیره تر از ان چیزی که است به نظر برسد پس اگر از فراینده برنزه کردن نتیجه دلخواه را نگفرتید و پوست شما زیاد تیره نشد می توانید با پوشیدن لباس های سفید سرد رنگ پوست خود را تیره تر و گرم تر نشان دهید. رنگ سفید رنگ خصوص فصول گرم است و بیشتر افرادی که پوستشان روشن است در مقال آفتاب زیاد برنزه نمی شوند می توانند این رنگ را برای لباس های خود استفاده کنند و به رنگ پوست مورد نظر خود دست پیدا کنند.

لباس مخصوص پوست برنزه

رنگ روشن و تند دیگر میوه ها

باز هم به سراغ رنگ میوه های می رویم. رنگ قرمز هندوانه ای، رنگ بنفش شاه توتی، رنگ صورتی توت فرنگی و بیشتر طیف های صورتی زیبایی خاصی دارند و اکثرا جزو رنگ های مورد علاقه خانم ها می باشند. خوشبختانه این رنگ ها تضاد زیبایی با پوست برنزه به وجود می آورند و اگر جزو طرفداران رنگ های روشن و تند میوه ها می باشد و دوست دارید طبیعت را به بخشی از استایل خود تبدیل کنید حتما از این دسته رنگ ها برای لباس های خود استفاده نمایید. اگر برنزه پوست شما زیاد جالب نیست می توانید این رنگ ها را انتخاب کنید تا پوست شما خوشرنگ و برنزه به نظر برسد.

لباس مخصوص پوست برنزه

رنگهای دریایی برای پوست برنزه

وقتی صحبت از دوش حمام و برنزه کردن می شود همه به سواحل آفتابی و سواحل اقیانوس ها فکر می کنند پس رنگ های طبیعی برگرفته از دریا هم می تواند برای کامل کردن پوست برنزه انتخابی خوب باشد. تمام طیف های رنگ ابی به خصوص سایه های روشن آن مانند آبی اسمانی و ابی اقیانوسی تضاد خوبی با طیف رنگ برنزه پوست دارند. طیف های گرم تر آبی مانند فیروزه ای و ابی – سبز به هر نوع رنگ پوستی می ایند و به خصوص رنگ برنزه را زیباتر جلوه می دهند. این طیف های رنگ آبی هر چه روشن تر باشند پوست شما را تیره تر نشان می دهند و زیبایی خاصی به خصوص برای پوست های روشن تر به وجود می آورند.

لباس مخصوص پوست برنزه

رنگ مرجانی و دیگر رنگ های طیف گرم رنگ صورتی

سیف های گرم مانند رنگ صورتی مرجانی هم یاداور رنگ های زیبای اعماق دریا می باشند و هم جزو رنگ های مبحبو خانم ها هستند. این رنگ ها با ته رنگ قرمزی که در خود دارند باعث می شود که رنگ برنزه پوست شما کمی به قرمز مایل شود و خوشرنگ تر هم باشد. اگر پوست خود را برنزه کرده اید و حس می کنید نتیجه کار بیش از حد زرد و طلایی شده است کافی است از رنگ های گرم طیف صورتی مانند مرجانی برای لباس های خود استفاده کنید و در فصل تابستان بسیار شیک باشید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *