بیوگرافی سینم کوبال

سینم کوبال

بیوگرافی سینم کوبال

سینم کوبال Sinem Kobal بازیگر زن ترک متولد 14 اوت سال 1987 در شهر استانبول ترکیه است. او هنرپیشه فیلم و تلوزیون ترکیه است.

سینم کوبال

سینم کوبال اهل همشین، ریزه در کشور ترکیه است. پدر او مهندس عمران بود و مادرش هم خانه دار است. او یک برادر به نام کِرِم دارد. سینم در سن چهار سالگی به کلاس رقص باله رفت و هشت سال این رشته را ادامه داد. کوبال دانش آموزش موفق بود، او در تیم والیبال هم بازی می کرد و جایزه دوم در یک رقابت را به دست آورد. علاوه بر این او نخستین جایزه در یک گام از رقابت های ایروبیک را به دست آورد. او دیپلم دبسرتانش را از رویال آکادمی دریافت کرد. سینم مدیریت هنر و هنرهای نمایشی در دانشکده بیکنت را مطالعه کرده است.

سینم کوبال

سینم حرفه هنری اش را با ایفای نقش در مجموعه ددی در نقش دیلارا گبریتلی شروع کرد. او حرفه هنری اش را در فیلم ها و سریال های تلویزیونی بسیاری مانند مدرسه، مقاومت کن،سلنا، دفتر دبیرستان، پسر انسان که جهان را نجات داد و مادران و مادرها آغاز کرد. او در فیلم 2010 رومانتیک کمدی در نقش دیدم ایفای نقش کرد. سینم در بسیاری از تبلیغات تلویزیونی در ترکیه، از جمله تورکسل و لینگو هم ظاهر شده است.

سینم کوبال

ازدواج سینم و همسرانش

سینم با آردا توران بازیکن فوتبال ترک که برای باشگاه بارسلونا و تیم ملی فوتبال ترکیه به عنوان سمت چپ مهاجم بازی می کرد، از اوت سال 2009 رابطه عاشقانه داشت. کوبال و توران در ژانویه سال 2010 نامزد کردند. این دو در سال 2013 از هم جدا شدند. سینم در 14 مه سال 2016 با هنرپیشه معروف ترک کنعان ایمرزالی اوغلو ازدواج کرد.

سینم کوبال

سینم کوبال و همسرش

سینم کوبال

 

سینم کوبال سینم کوبال

این را هم ببینید

متن تبریک روز ولنتاین + جملات عاشقانه و احساسی روز عشق برای فرستادن به همسر

متن و جملات تبریک روز ولنتاین با سایت روزِ ما همراه باشید و جدیدترین متن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *