بیوگرافی پازل باند | بیوگرافی علی رهبری و آرین بهاری و عکس های پازل بند

پازل باند, پازل بند, Puzzle Band

بیوگرافی پازل باند یا پازل بند Puzzle Band

پازل یا پاز باند و یا پازل بند و یا گروه پازل Puzzle Band گروه موسیقی ایرانی است که در ابتدا سه نفر بودند و اکنون دو نفر هستند. اعضای این گروه علی رهبری، آرین بهاری و مهران عباسی بودند که مهران عباسی از این گروه جدا شد.

گروه پازل از آبان سال 1390 فعالیتش را آغاز کرد. این گروه در سال 1395 نخستین آلبوم را به نام قایق کاغذی منتشر کرد که با استقبال زیادی روبرو شد و در تابستان سال 1396 هم کنسرت برگزار کردند.

این گروه در کنرست هایی که دارند برخی از جلوه های ویژه نمایشی را بر روی صحنه برگزار می کنند.

پازل باند, پازل بند, Puzzle Band

آهنگسازی و تنظیم کنندگی پازل

این گروه برای دیگر خوانندگان مانند حمید هیراد، ماکان باند، محسن یگانه، مرتضی پاشایی، میثم ابراهیمی، فرزاد فرزین، رضا صادقی و … تنظیم هایی انجام داده است.

گروه پازل بند در برنامه های مختلف تلوزیونی مانند دورهمی، کودک شو، فرمول یک ( به همراه حمید هیراد) و خندوانه اجرای برنامه داشته اند. 

پازل باند, پازل بند, Puzzle Band

پازل با همکاری حمید هیرادآهنگ هایی مانند بی تاب، دلارام و معشوقه به عنوان خواننده و تنظیم کننده ساخته است. آهنگ های یار و شب که شد هم با تنظیم این گروه منتشر شد. آهنگ ریمیکس دلگیری ماکان بند هم کری از گروه پازل است.

در کنرست این گروه در تاریخ 6 مرداد سال 1396 حمید هیراد به عنوان همخوان حضور داشت. گروه پازل در جشنواره موسیقی فجر هم اجرا داشته اند.

پازل باند, پازل بند, Puzzle Band

بیوگرافی علی رهبری

علی رهبری در سال 1362 در امیرآباد شمالی تهران به دنیا آمده است و فعالیت خود را به صورت جدی از سال 1375 آغاز کرده است. علی رهبری ابتدا موسیقی را به صورت آکادمیک نزد افرادی مانند لقای حقی، علی فخاریان آموخت. او در ادامه ساز پیانو را توسط مرادیان و ناصحی و امیر حسین بروشکی آموخت. بعد از مدتی، شروع به یادگیری سازهای الکترونیک و همچنین نرم افزارهای موسیقی را هم یاد گرفت. او پس از اجراهای زنده و کنسرت ها و بعد از گذرندان مراحل اخذ مجوز استودیو شروع به ساخت و تنظیم کارهایش در استودیوی نوبل رکورد کرد و آلبومش را جمع کرد. او در حال حاضر به عنوان خواننده و آهنگساز گروه پازل فعالیت دارد.

پازل باند, پازل بند, Puzzle Band

بیوگرافی اریهن رهبری

آرین رهبری دیگر عضو گروه پازل و متولد 29 مرداد سال 1370 است و از سال 1388 فعالیت موسیقی را آغاز کرده است. او در ابتدای فعالیتش بدون مجوز رسمی کار می کرد تا زمانی که با علی رهبری و مهران عباسی گروه پازل را تشکیل دادند.او در حال حاضر تنظیم کننده گروه پازل است و در کارنامه خود تنظیم و ریمیکس های خارج از حیطه گروه را به عهده داشته اس. او با اهنگ صاف و ساده برای نخستین بار در این گروه خوانندگی هم کرد. آرین بیشتر وظیفه تنظیم، میکس و مسترینگ آهنگها را دارد.

پازل باند, پازل بند, Puzzle Band

بیوگرافی مهران عباسی عضو جدا شده از گروه

مهران عباسی متولد 5 مهر سال 1362 در تهران است و از 6 سالگی به موسیقی الکترونیک علاقه داشت. جهات تکمیل دوران راهنمایی به مدرسه خوارزمی تهران نقل مکان کرد و در تهران فعالیت خود را آغاز کرد. او در سال 83 با آشنایی با کوشان حداد گروه نئورین را تشکیل داد. او در پروژه هارمور به عناون طراح صدا فعالیت داشت. بک مهران عباسی با دیگر تنظیم کننده ها تفاوت دارد و سعی کرده با تلفیق موسیقی هوس و ترس و الکترونیک، رنگ و بوی فارسی در آن بگنجاند.

پازل باند, پازل بند, Puzzle Band

این را هم ببینید

بیوگرافی ماکان باند | بیوگرافی امیر مقاره و رهام هادیان و عکس های اعضای ماکان بند

بیوگرافی ماکان باند امر مقاره و رهام هادیان و عکس های این خوانندگان ماکان باند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *