روزِ ما / دکوارسیون و چیدمان / میز تلویزیون مدرن در انواع چوبی، شیشه ای و فلزی بسیار شیک

میز تلویزیون مدرن در انواع چوبی، شیشه ای و فلزی بسیار شیک

انواع میز تلویزیون مدرن چوبی, میز مدرن شیشه ای و فلزی

میز تلوزیون مدرن نسبت به سایر میزها، کارایی بالا و زیبایی خاصی دارد که به دکوراسیون اتاق نشیمن زیبایی خاصی می دهد. مدل های مدرن و متنوعی نسبت به مدل های کلاسیک دارند، بعضی طراحی هوشمندانه ای دارند و فضای کمی را اشغال می کنند و بعضی هم ممکن است کل فضای یک دیوار را پوشش دهند. به جز اندازه، مواد بکار رفته در ساخت میزها هم متنوع است، از چوب طبیعی گرفته تا پلاستیک و فایبرگلاس در ساخت میز استفاده می شود.

از آنجایی که خلاقیتن حرف اول را در طراحی میز تلویزیون مدرن می زند، میز تلویزیون هیچ محدودیتی در طراحی برای شک ظاهری ندارد، به عبارت دیگر این نوع میزها خیلی متنوع هستند و دارای طرح های جلبی می باشند. کافی است امروز یک مدل را خریداری کنید و فردا به بازار بروید و نمونه های جدیدتر را ببینید. در این مطلب تعدادی میز تلویزیون مدرن را مشاهده می کنید که هر کدام برای دکوراسیونی خاصی طراحی شده اند.

 

میز تلویزیون مدرن

قسمتی که برای کنسول های بازی در منزل در نظر گرفته می شود، معمولا باید جادا و بزرگ باشد. هر چه میز یا یونیت های بزرگتری خریداری کنید، علاوه بر دستگاه ها، فضای اضافه برای نگهداری سایر آیتم ها هم خواهید داشت. میزهای بزرگ برای منازلی که به صورت پلان باز طراحی شده اند مناسب می باشند زیرا خیلی راحت آنها را به نقظه کانونی دکوراسیون خانه می شود تبدیل کرد. اگر هم دوست ندارید تلویزیون شما در معرض دید باشد، میزهای درب دار دستی و کنترلی به بهترین شکل دستگاه شما را از دید پنهان می کنند.

 

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن به صورت چند کاره راحی می شود و همین عامل است که این میزها را مقرون به صرفه می کند.

یکی از مکان هایی که در منازل بلا استفاده باقی می ماند، گوشه دیوار نشیمن و پذیرایی است که می توان از این فضا استفاده های زیادی داشت. شاید مفیدترین کاری که می توان با این فضا کرد، قرار دادن یک میز تلویزیون مدرن با طراحی دقیق و هوشمندانه می باشد. با انجام چنین کاری نه تنها در استفاده از فضا صرفه جویی کرده اید بلکه جذابیت خانه را هم دو برابر کرده اید. شکل پایین یک میز سقفارشی مخصوص قرار گرفتن در گوشه را نشان می دهد، همانطور که می بینید پشت میز توسط نور مخفی ال ای دی تزیین شده است. تضاد بین تلیوزیون سیاه، دیوار سفید رنگ و نور آبی نوار مخفی، ظاهری اینده نگرانه به نشیمن منزل داده است.

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن و زیبا

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن جمع و جور

میز تلویزیون مدرن

مدل میز تلویزیون بزرگ

میز تلویزیون مدرن

شیک ترین مدل میز مدرن برای منازل کوچک

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون کوچک

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون چوبی

میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون دیواری

میز تلویزیون مدرن

میز مدرن شبشه ای جدید

میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون مدرن

منبع سایت اتاق

این را هم ببینید

آموزش و طرز تهیه حلیم بادمجان غذای خوشمزه ایرانی

حلیم بادمجان غذایی بسیار خوشمزه است که وقتی که پخت باید کمی کش بیاید و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *