بیوگرافی ماکان باند | بیوگرافی امیر مقاره و رهام هادیان و عکس های اعضای ماکان بند

ماکان باند

بیوگرافی ماکان باند امر مقاره و رهام هادیان و عکس های این خوانندگان

ماکان باند یا ماکان بند یا گروه ماکان Macan Band گروه موسیقی ایرانی با سبک پاپ است. ماکان بند از دو خواننده به نام های رهام هادیان و امیر مقاره تشکیل شده است. یاشای خسروی که آهنگساز و نوازنده مسرح ساکسیفون است، در سال 1395 بعد از تشکیل این گروه، رهبری گروه ماکان را بر عهده گرفت و امیر میلا نیکزاد هم تنظیم کننده این گروه است. این گروه در مدت زمان خیلی کمی بعد از شکل گیری و با حمایت حسن اردستانی مدیر عامل شرکت آوازی نو به شهرت و معروفیت رسید.

ماکان باند

گروه ماکان توانست در بیشتر شهرهای کشور کنسرت اجرا کند و تور کنسرت های اروپا هم آغاز می شود. در مهر سال 97 هم به همراه پازل بند به کنسرت آمریکا رفتند. گروه ماکان در برنامه دورهمی در تاریخ 26 بهمن سال 1396 حضور پیدا کرد.

یکی از آهنگ هایی که باعث شد این گروه خیلی معروف شود آهنگ هر بار این درو می باشد. رهام دارای کارشناسی ارشد انگلیسی و امیر مقاره مدرک دیپلم دارد.

ماکان باند

بیوگرافی رهام هادیان

رهام هادیان متولد شهر تهران است و در تاریخ 7 مرداد سال 1370 متولد شده است. او از زمان نوجوانی به ساخت ملودی و اهنگسازی علاقه پیدا کرد و همین امر باعث شد که از همان دوره به صورت تجربی شروع به فعالیت کند. او هم آهنگسازی می کند و هم ترانه سرایی می کند.

ماکان باند

رهام شخصیتی شوخ طبع دارد و این مورد را می توان در اجراهای صحنه و حتی در کلیپ های منتشر شده از این گروه می توان دید. رهام هادیان هم اکنون مجرد است.

رهام هادیان: پیش از اینکه وارد حرفه موسیقی شوم، کارهای مختلفی مانند تکنسین، دستیار داروخانه و آزمایشگاه و … انجام دادم، اما همیشه به پدرم می گفتم دلم می خواهد یک شب پولدار شوم و خدا را شکر الان راضی هستم.

ماکان باند

بیوگرافی امیر مقاره

امیر مقاره متولد شهر تهران است و در تاریخ 3 دی ماه سال 1374 به دنیا آمده است. شروع فعالیت موسیقی او با ترانه سرایی از دوران نوجوانی آغاز شد و بعد از چند سال کسب تجربه در این زمینه از سال 93 به صورت مستقل حرف خوانندگی را آغاز کرد و توانست چند قطعه را به صورت تک نفره اجرا کند و قطعاتی را به همراه دیگر خوانندگان منتشر کرده است.

او در حوزه مدلینگ هم فعالیت داشته است. او چند سال در این حرفه مشغول استو با برندهای ایرانی و خارجی همکاری دارد.

امیر مقاره هنوز ازدواج نکرده و هنوز مجرد است.

ماکان باند

او در این رابطه در یکی از نوشته هایش گفته: “من توی زندگیم فقط دنبال یه دختر میوفتم, اونم دختر خودم هستش وقتی داره راه رفتن رو یاد میگیره و فقط جلوی یه دختر زانو میزنم, اون هم باز دخترم هستش وقتی که هنوز یاد نگرفته بند کفشاش رو ببنده! اسم دختر من عسل هستش ولی مامان نداره…”

امیر مقاره هم مانند رهام یک قطعه از ]نگ هایش را برای آقای خسروی فرستاد و این شروع یک اتفاق خوب بود.

او می گوید که قبل از خوانندگی خیلی بی پو بوده و در پیک موتوری کار کرده است. وقتی گیتار می زدم و می خواندم مرا مسخره می کرند و کسی به من اهمیت نمی داد. من هم سر این قضیه پافشاری کردم و موسیقی را دنبال کردم.

ماکان باند

 

این را هم ببینید

بیوگرافی پازل باند | بیوگرافی علی رهبری و آرین بهاری و عکس های پازل بند

بیوگرافی پازل باند یا پازل بند Puzzle Band پازل یا پاز باند و یا پازل بند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *