بیوگرافی کنعان ایمیرزالی اوغلو

کنعان ایمیرزالی اوغلو

بیوگرافی کنعان ایمیرزالی اوغلو

کنعان ایمیرزالی اوغلو Kenan İmirzalıoğlu مدل و بازیگر کشور ترکیه است و به دلیل بازی در سریال ایزل در ایران بسیار معروف شده است.

کنعان ایمیرزالی اوغلو

زندگی شخصی کنعان

او در روستای اوچم Üçem در اطراف آنکارا به دنیا آمد. کنعان تا سن 12 سالگی تحصلات ابتدایی را در روستای خود به اتمام رساند و برای ادامه تحصلات متوسطه پیش عمه اش در شهر آنکارا رفت. کنعان تحصلات دانشگاه را در دانشگاه فنی ییلدیز استانبول، در رشته ریاضی به پایان رساند.

کنعان ایمیرزالی اوغلو

ازدواج کنعان با سینم کوبال

کنعان در سریال 2016 با سینم کوبال ازدواج کرد. سینم کوبال مدل و بازیگر ترک است که قبلا هم یک ازدواج ناموفق داشته است.

کنعان ایمیرزالی اوغلو

زندگی حرفه ای کنعان

کنعان ایمیرزالی اوغلو در سال 1997 بین 4 هزار نفر شرکت کننده مسابقه بهترین مدل ترکیه به مرحله انتخاب 20 نفر برتر صعود کرد و سپس به عنوان نفر اول این مسابقه انتخاب شد. پس از آن به عنوان نماینده کشور ترکیه در مسابقه بهترین مدل مرد جهان شرکت و با کسب مقام نخست، عنوان بهترین مدل مرد جهان را به خود و برای نخستین بار به کشور ترکیه اختصاص داد.

کنعان ایمیرزالی اوغلو

سریال ها کنعان

کنعنان با بازی در سریال تلویزیونی دل دیوانه در نقش یوسف فعالیتش را در صنعت فیلم شروع کرد. او با بازی در فیلم شیر یا خط و سریال تلویزیونی روزگار تلخ در کنار بعضی از بازیگران معروف ترکیه در نقش های اصلی ظاهر شد. او در فیلم آخرین بازمنده عثمانی در کنار جانسو دره نقش آفرینی کرد. او در سال 2009 در فیلم دام اژدها و سریال ایزل بازیگر حرفه ای خود را ادامه داد.  در سریال ایزل در کنار بازیگران معروفی مانند کیوانچ تاتلیتوغ و تونگال کورتیز ایفای نقش کرد.

کنعان ایمیرزالی اوغلو

بالاترین دستمزد در تاریخ سینما

او به دلیل بازی در سریال کارادایی مبلغ 4 میلیون دلار دریافت کرد که این بیشترین دستمزد تاریخ سینما و تلویزیون در ترکیه است. سریال کارادایی یکی از بزرگترین دراماهای ترکی است.

 

این را هم ببینید

متن عاشقانه | جملات عاشقانه کوتاه | عکس های عاشقانه رمانتیک برای همسر

متن و جملات عاشقانه زیبا و کوتاه به همسراه عکس نوشته های رمانتیک برای همسر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *