نحوه بهبود دادن به رابطه جنسی

داستن رابطه جنسی بهتر, بهبود دادن رابطه جنسی

چطور رابطه جنسی را بهبود دهیم؟

هورمون تستسترون برای یک رابطه جنسی بسیار مهم است، هر چه مردان سنشان بالاتر می رود تستسترون انها کمتر می شود. نوع رابطه و وزن هم می تواند بر میل جنسی مردان و میزان تستسترون انها تاثیر بگذارد.

خیلی از افراد وقتی دچار استرس و فشار روحی می شوند می توانند خیلی از کارها را به خوبی انجام دهند. اما رابطه جنسی یکی از آنها نیست. استرس در خانه و محل کار برای هر کسی ممکن است پیش بیاید. یاد گرفتن نحوه مدیریت و رسیدگی به آنها به شیوه درست می تواند کمک کند. خیلی از این کارها را خودتان می توانید انجام دهید و می توانید به مشاور هم مراجعه کنید و از او کمک بگیرید.

 

مشکل داشتن داشتن در رابطه می تواند تمایل رابطه جنسی را کم کند. خانم ها بیشتر مایل به احساس صمیمیت و نزدیکی دارند. زن و مرد، هر دو باید مراقب مشاجره، احساس خیانت و ارتباط ضعیف باشند. اگر برای شما سخت است که رابطه خود را بهبود دهید باید با مشاور صحبت کنید.

مصرف الکل ممکن است احساس راحتی بیشتری در رابطه جنسی داشته باشید، اما خوردن زیاد آن ممکن است باعث شود شریک جنسی شما حس خوشایندی نداشته باشد و اگر نمیی توانید خود را کنترل کنید که الکل کمتری مصرف کنید، نیاز به کمک دارید.

اگر احساسات جنسی شما زود برانگیخته می شود و زود می رود، شاید شما خواب کافی نداشته اید. آیا شب ها دیر وقت می خوابید و صبح زود بیدار می شود؟ آیا به سختی می خوابید و سخت می توانید بیدار شوید؟ آیا دچار مشکلات تنفسی در خواب می شود؟ هر چیزی که باعث می شود خواب راحت و استراحت شبانه خوبی نداشته باشید می تواند رابطه جنسی شما را تحت تاثیر قرار بدهد. خستگی موجب کاهش میل جنسی می شود. بر روی عادات خوب خود کار کنید و اگر نتوانستید به پزشک مراجعه کنید.

 

رابطه جنسی خود را هنگامی که پدر و یا مادر می شود باید حفظ کنید. شما زمان زیادی را با فرزندان خود سپری می کنید، می توانید برای بچه ها پرستار بگیرید و به آنها رسیدگی کند، شما به همان مقدار که پدر و مادر هستید شریک زندگی و شریک جنسی هم هستید. اگر نوزاد شما تازه به دنیا آمده است، سعی کنید وقتی خواب است رابطه جنسی داشته باشید.

 

 

مصرف بعضی از داروها میل جنسی را کم می کند و شور و اشتیاق جنسی را کم می کند

این داروها عبارتند از :

داروهای ضد افسردگی

داروهای فشار خون

قرص های ضدبارداری

داروهای شیمی درمانی

بدن خود را همان طور که امروز است باید قبول کنید و دوست داشته باشید، حتی اکر در حال حاضر سعی دارید که بهتر به نظر برسید. باید نسبت به خود احساس خوبی داشته باشید تا حال شما بهتر شود. اگر شریک شما احساسی خوبی نسبت به خودش ندارد باید به او اطمینان دهید که بدنی خود و مناسب دارد و شما او را می پسندید و به او علاقه دارید.

زمانیکه اضافه وزن دارید و چاق هستید شور و اشتیاق شما کمرنگتر میشود.این ممکن است به این خاطر باشد که شما از رابطه جنسی لذت نمیبرید و نمیتوانید آنگونه که دوست دارید عمل کنید و یا اعتماد به نفستان پایین است.

سعی کنید بر روی احساستان نسبت به خودتان کار کنید و حتی اگر نیاز شد با مشاور صحبت کنید.

مردانی که دارای اختلال در نعوظ هستند همیشه نگران این موضوع هستند که چگونه میتوانند عمل کنند که لذت بخش تر باشد و اینکه چگونه میتوانند تمایلات خود را تخلیه کنند. اختلال در نعوظ یک مشکلی است که دو طرف باید بر روی آن کار کنند و نگذارند که بر روی رابطه شان تاثیر بگذارد.

هورمون تستسترون همانند سوخت یک رابطه جنسی است، هر چقدر که مردها سنشان بالا میرود میزان تستسترون آنها کاهش پیدا میکند .نوع رابطه و وزن نیز بر روی میل جنسی مردان و میزان تستسترون آنها تاثیر میگذارد.

افسردگی نیز احساس خوشایندی و رضایت را در خیلی از جنبه های زندگی از بین میبرد. اگر شما تحت درمان افسردگی هستید به پزشک خود بگویید که میل جنسی تان کم شده است.بعضی(نه همه) داروهای افسردگی میتوانند باعث کم شدن میل جنسی شوند.

در بسیاری از زنان در نزدیکیهای سن یائسگی تمایلشان برای رابطه جنسی کم میشود .که بیشتر به خاطر عواملی چون خشکی واژن و احساس درد در هنگام رابطه است. اما با اینحال در زنان مختلف متفاوت است و ممکن است رابطه جنسی بسیار لذت بخشی بعد از سن یائسگی با توجه کردن به رابطه شان و احساس اعتماد به نفس داشتن و سلامتی عمومی بدنشان داشته باشند.

رابطه جنسی بدون احساس نزدیکی و صمیمیت میل و اشتیاق جنسی را از بین میبرد.اگر رابطه جنسی شما بیخود و بیهوده شده سعی کنید زمان بیشتری را با یکدیگر بگذرانید ،زمانیکه فقط شما دو نفر با هم تنها هستید.با هم صحبت کنید ،همدیگر را در آغوش بگیرید و بدن همدیگر را ماساژ دهید. راهی برای ابراز عشق بدون داشتن رابطه جنسی پیدا کنید، به هم نزدیک شدن به بهبود رابطه جنسی شما هم کمک میکند.

منبع شفاجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *