بهترین فیلم سال 2019 | لیست برترین فیلم های سال 2019 و داستان آنها

خلاصه داستان و عکس های بهترین فیلم سال 2019

معرفی بهترین فیلم های سینمایی سال 2019

به سال 2019 نزدیک می شویم و فیلم های ویژه سال 2019 در نوبت اکران قرار گرفته اند، چند سال پیاپی است که شاهد فیلم های ابرقهرمانی و فیلم های جالب و یا کم بیننده بوده ایم ولی سال جدید متفاوت است. فیلم هایی که قرار است در این سال پخش شوند بسیار خاص هستند و جالب به نظر می رسند. در این مطلب از روزِ ما بهترین فیلم های سال 2019 را معرفی می کنیم و خلاصه از داستان و عکس این فیلم ها را مشاهده می کنید.

 

فیلم سال 2019

فیلم پسر جهنمی 2019

کارگردان پسر جهنمی 2 : نیل مارشال «Neil Marshall»

دیوید هاربر در سال 2019 در کنار کارگدان فیلم «چیزهای عجیب» «Stranger Things» نیل مارشال قرار است در فیلمی کمیک از مایک میگنولا حضور پیدا کند. هاربر می گوید این فیلم قرار است از فیلم گی یرمو دل تورو تاریک تر باشد و شخصیت اصلی این فیلم با چالش های بیشتری مواجه شود.

فیلم سال 2019

ستارگان دیگر این فیلم عبارتند از میلا یوویچ در نقش ملکه خون، ایان مک شین در نقش پسر پسر جهنمی و ساشا لین در نقش آلیس موناگام هستند. دانیل دای کیم که در سریال گمشدگان هم در نقش بن دایمیو ایفای نقش کرده بود در این فیلم حضور دارد.

 


 

فیلم سفر بـه سوی ستارگان 2019

کارگردان فیلم بـه سوی ستارگان : جیمز گری «James Gray»

فیلم علمی و تخیلی Ad Astra به سوی ستارگان با هنرنمایی برد پیت برای اکران در اوایل سال 2019 برنامه ریزی شده است. جیمز گری کارگردان فیلم The Lost City Of Z «شهر گم شده زد» کارگردانی این فیلم را بعهده دارد. گری تلاش دارد که این پروژه با هدف به تصویر کشیدن واقع بینانه ترین سفر فضایی نمایش داده شده در یک فیلم سینمایی تولید کند.

 


 

فیلم سال 2019

فیلم شیشه – Glass 2019

کارگردان: ام. نایت شیامالان «M. Night Shyamalan»

ام. نایت شیامالان در قسمت 3 سه گانه فیلم های نشکن «Unbreakable» در سال 2 هزار و شکافته «Split» در سال 2017، فلم شیشه را خواهد ساخت. در این فیلم تمام بازیگرانچیشین دو فیلم دیگر حضور خواهند پیدا کرد » بروس ویلیس، ساموئل ال جکسون، جیمز مک آووی و آنیا تیلور-جوی. همان طور که در نخستین تریلر هم دیده شد، در این فیلم یک روانپزشک هم حضور دارد با بازی سارا پلسون و تهومات سه مرد در آسایشگاه را بررس می کند.

فیلم سال 2019

شیالامت در حین صحبت فیلم شیشه را جدالی بین ظن و اور دانسته و می گوید حتی زمانی که کارهای شگفت انگیز انجام می دهیم، آیا خودمان در حین انجام آن کار این برداشت را داریم؟ یا این که حقیقتا بعضی از افراد خاص هستند؟ با در نظر گرفتن علاقه شیامالان به فیلم های پیچیده پس باید منتظر یک فیلم در خشان باشیم و از آنجایی که این فیلم محصول 20 سال برنامه ریزی است بنابراین این کارگردان می داند که چه کار می کند.

 


 

فیلم سال 2019

فیلم فلارسکی – Flarsky سال 2019 :

کارگردان فلارسکی – Flarsky : جاناتان لوین «Jonathan Levine»

در این فیلم کمدی محصول 2009 ست روگن و شارلیز ترون در کنار هم قرار می گیرند. این فیلم قرار است توسط کارگردان بدن های گرم «Warm Bodies» یعنی جاناتان لوین کارگردانی شده و فیلم نامه هم دن استرلینگ نوشته است. روگن نقش یک روزنامه نگار بیکار بنام فرد فلارسکی را بازی می کند که بد شانس می باشد.

بعد از مواجهه با بدشانسی های مختف تصمیم می گیرد که به دنبال پرستار دوران ککودکی خود، با بازی شارلیز ترون بگردد. تنها مشکل این است که او هم اکنون یکی از قوی ترین و دست نیافتنی ترین زنان جهان است. احساسی به ما می گوید که فلارسکی به خواسته های خود نمی رسد، اما باید فیلم را ببینیم تا مطمئن شویم.

 


 

فیلم سال 2019

فیلم لگو ۲: بخش دوم 2019

کارگردان فیلم لگو ۲: بخش دوم مایک میچل «Mike Mitchell»

فیلم لگو در سال 2014 بسیار موفق شد و در سراسر جهان 469 میلیون دلار فروش داشت. نسخه دوم که قرار بود در س ال 2018 اکران شود در سال 2019 عرضه می شود. اگر چه تولید این فیلم با مشکل روبرو شد اما بدون شک این فیلم می تواند دیدگاه مثبت منتقدان را جلب کند. فیلمنامه آن توسط کارگردان های نخستین فیلم یعنی فیل لرد و کریستوفر میلر نوشته اند.

 

فیلم سال 2019

سپس رافائل باب-واکسبرگ، آفريننده «بوجک هورسمن» «BoJack Horseman» آنرا بازنویسی کرد و سپس لرد و میلر نویسندگی آنرا مجددا ادامه دادند. دراین فیلم بـه تفاوت هاي جنسیتی در نوع بازی پسران و دختران اشاره میشود و از لگوهای دوپلو، کـه در پایان فیلم اول توسط خواهر فین معرفی شد، استفاده شده اسـت. بازیگران این فیلم عبارت اند از کریس پرت، الیزابت بنکس و ویل آرنت «پرت در دو نقش»، بازیگر جدید این فیلم هم تیفانی هدیش اسـت.

 


 

فیلم سال 2019

فیلم دارک فینکس – X-Men: Dark Phoenix 2019

کارگردان دارک فینکس – X-Men: Dark Phoenix : سایمون کینبرگ «Simon Kinberg»

عنوان این فیلم تا حدی می تواند موضوع این فیلم را نشان بدهد. در این فیلم جین گری با بازی سوفر ترنر بار دیگر در نقش ققنوس به دنبال سرنوشتش است. همانطور که در فیلم مردان ایکس : آخرین ایستادگی «X-Men: The Last Stand» فامکه یانسن «Famke Janssen» این نقش را برعهده داشت. داستان این فیلم از کامیکز مردان ایکس «Dark Phoenix Saga» گرفته شده اسـت.

بر طبق گزارش اینترتیمن ویکلی جین گری در حین شرکت در یک مارمویت نجات خارج از سیاره زمین، قدرت هایش را بازیابی می کند. عده از شعله های خورشیدی سفینه او را هدف قرار میدهند و ققنوس را به دام می اندازند، سپس حوادث دیگری روی می دهد که مسیر داستان را تغییر می دهند. بازیگران دیگر این فیلم عبارتند از جنیفر لارنس در نقش میستیک و جسیکا چستبن در نقش شخصیت منفب که احتمالا پرنسس امپراتوری بیگانه خواهد بود.

 


فیلم سال 2019

فیلم چگونه اژدهای خودرا تربیت کنیم 3

کارگردان چگونه اژدهای خودرا تربیت کنیم 3 : دین دبلویس «Dean DeBlois»

این انیمیشن برای تولید با مشکل مواجه شد، در نهایت ساخت آن ادامه پیدا کرد و در سال 2019 باید شاهد این فیلم باشیم. این فیلم ماجرای جالبی دارد : در این انیمیشن قرار است بار دیگر شاهد ماجراجویی جدیدی از هیکاپ باشیم که به رویای خود برای ایجاد یک شهر عالی برای بی دندان و تمام اژدهایان جهان دست یافته است. حالا خطر دیگری خانه و روستای هیکاپ را تهدید می کند.

فیلم سال 2019

حاکمیت او بـه‌عنوان رئیس آن مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. هیکاپ و بی‌دندان برای نجات خود باید تصمیم سخت و غیر ممکنی را بگیرند. دراین فیلم شاهد بازگشت نویسنده و کارگردان نامزد جایزه اسکار این چندگانه، یعنی دین دبلویس هستیم کـه معتقد اسـت این فیلم «اوج بلوغ هیکاپ اسـت»، بـه این معنا کـه فیلم تعداد زیادی از نقاط جالب فیلم اصلی را نیز بـه نمایش گذاشته اما داستان آن کاملا جدید خواهد بود.

 


 

 

فیلم سال 2019

فیلم هرج‌ومرج گام برمی‌دارد 2019

کارگردان هرج‌ومرج گام برمی‌دارد : داگ لیمان «Doug Liman»

این فیلم یک فیلم تخیلی ماجراجویانه از سه گانه پاتریک نس به همین نام می باشد که در سال 2019 اکران می شود. فیلم درباره سیاره ای است که تمام زنان آن توسط یک ویروس کشته می شوند و تمام افکار مردان توسط کلمات و عکسسهایی بنام نویز خوانده می شوند. در اغاز داستان این فیلم یک مرد جوان به نام تام هالند را ملاقات می کند دیسی ریدلی که شاید کلید بازگشایی تعداد زیادی از رازهای این جهان را در دست داشته باشد.

 

علاوه بر ریدلی و هالند، بازیگران دیگر این فیلم عبارت اند از: دمیان بیچیر نامزد اسکار، دیوید اویلوو نامزد دو گلدن گلوب، سینتیا ایریوو برنده تونی، مدس میکلسن بازیگر محبوب منتقدین و نیک جوناس ستاره پاپ. کارگردان فیلم «لبه فردا» «Edge of Tomorrow» یعنی داگ لیمان هم کارگردانی این اثر را برعهده دارد، پس حتماً این فیلم را تماشا کنید.

 


 

فیلم سال 2019

فیلم مبارزه با خانواده‌ام

کارگردان‌های فیلم مبارزه با خانواده‌ام : استیون مرچنت «Stephen Merchant»

فیلم مباره با خانواده ام فیلمی در ژانر کمدی و درام است که بر اساس مستندی به نام «The Wrestlers: Fighting with My Family» که در سال 2012 منتشر شد ساخته شده است. کارگردانی این فیلم به عهده استیون مرچنت و تهیه کنندگی آن را هم دواین جانسون یا راک به عهده دارد. جانسون هم تهیه کننده فیلم است و هم بازیگر نقش اول فیلم است.

 


 

فیلم سال 2019

فیلم کاپیتان مارول 2019

کارگردان‌ها کاپیتان مارول : آنا بودن، رایان فلک «Anna Boden, Ryan Fleck»

نخستین فیلم ابرقهرمانی زنانه مارول که در سال 2019 می تواند بسیار موفق باشد این فیلم است. بری لارسون برنده جایزه اسکار در این فیلم نقش کارلو دنورز را ایفا می کند و رئیس استودیو مارول، کوین فانگی، می گوید، او به اندازه تمام شخصیت های ابرقهرمان فیلم های مارول نیرومند می باشد.

فیلم سال 2019

جنوا رابرتسون-دووت، فیلمنامه نویس بازسازی «مهاجم آرامگاه» «Tomb Raider» و «سیرن‌هاي گاتهام سیتی» «Gotham City Sirens» کمپانی دی سی، با الهام از فیلم نامه «نگهبانان کهکشان» «Guardians of the Galaxy» نیکول پرلمن و «درون و بیرون» «Inside Out» مگ لفاوه، فیلم نامه این فیلم را نوشت. کارگردانی این فیلم هیجان انگیز بر عهده آنا بودن و رایان فلک خواهد بود.

 


 

فیلم سال 2019

فیلم مـا 2019

کارگردان فیلم مـا : جوردن پیل «Jordan Peele»

اگر فیلم برو بیرون «Get Out» را دیده اید و از این فیلم خوشتان آمده حتما فیلم ما را هم دوست خواهید داشت. جوردن بیل، که برای نامه یک تریلر اجتماعی در سال 2017 برنده اسکار شد، نویسندگی و کارگردانی این فیلم که یک کابوس جدید خواهد بود را بر عهده داشت. در این فیلم عواملی که در موفقیت فیلم برو بیرون دخالت داشتند هم حضور دارند، مانند جیسون بلوم و شان کمیتریک تهیه کننده فیلم.

این فیلم در مورد دو زوج است که یکی از آنها سفید پوست و دیگری سیاه پوست است. اگر چه در مورد جزئیات فیلم چیز زیادی نمی دانیم اما لوپیتا نیونگو و وینستون دوک از فیلم «پلنگ سیاه» «Black Panther» در نقش یک زوج و الیزابت ماس برنده جایزه اسکار از فیلم «سرگذشت ندیمه» «The Handmaid’s Tale» یکی از اعضای زوج دیگر اسـت.

 


 

فیلم سال 2019

فیلم دامبو 2019

کارگردان فیلم دامبو: تیم برتون «Tim Burton»

دیزنی تا به حال انیمیشن های کلاسیک موفقی را بازسازی کرده است، اما یکی از بهترین آنها دامبو اثر تیم برتون می باشد که کالین فارس نقش یک اجرا کننده سابق سیرک به نام هالت را ایفا می کند، که بعد از بازگشت از جنگ زندگی اش دگرگون می شود. هالت به همراه صاحب سیرک، مکس مدیچی دنی دویتو از یک فیلم جدید به دنیا آمده نگه داری می کنند که گوش های بزرگش وی را به یک وسیله خنده و تفریح تبدیل کرده است.

با این حال سرنوشت دامبلو و هالت به زودی تغییر می کند زیرا مشخص می شود که این فیلم می تواند پرواز کند، بنابراین  تاجری بنام وی. اي. واندور «مایکل کیتون» و شریکش کولت مرچانت «اوا گرین» سعی می‌کنند این فیل رابه ستاره سیرک تبدیل نمایند. بازیگر دیگر این فیلم الن آرکین اسـت کـه نقش سرمایه دار وال استریت را برعهده دارد. این فیلم باوجود کاگردانی تیم برتون و چنین ستاره هایي بی شک یک فیلم موفق خواهد بود.

 


 

فیلم سال 2019

فیلم آرامستان حیوانات خانگی 2019

کارگردان فیلم آرامستان حیوانات خانگی : کوین کولچ «Kevin Kolsch»

سال 2019 برای فیلم های وحشتناک و استفان کینگ می تواند سالی موفق باشد. در این سال علاوه بر فیلم  «آن: فصل ۲» «It: chapter ۲»، فیلم «آرامستان حیوانات خانگی»، اقتباسی از رمان محصول سال ۱۹۸۳ استفان کینگ نیز اکران شده و بـه داستان خانواده اي می‌پردازد کـه بـه یک قبرستان رفته ودر آن جا با قدرت هاي حيرت آور اي مواجه میشوند کـه مقاومت ناپذیرند.

اگر چـه این رمان درسال ۱۹۸۹ بـه فیلم تبدیل شد اما نسخه جدید آن بـه کارگردانی کوین کولچ و دنیس ویدمایر، کـه در گذشته کارگردانی Starry Eyes و قسمت هایي از سریال Scream کانال MTV را برعهده داشت، اکران خواهد شد. فیلم نامه فیلم توسط جف بولر «قطار گوشت نیمه‌شب – The Midnight Meat Train» و دیو کیگانیک «شیرجه – A Bigger Splash» نوشته شده اسـت.

جیسون کلارک «طلوع سیاره میمون‌ها – Dawn of the Planet of the Apes» نقش پزشک لویئس کرید را ایفا می کند کـه در نسخه ۱۹۸۹ توسط دیل میدکیف ایفا شد. ایمی سایمتز نقش ریچل همسر کلارک و جان لیسگو هم نقش جود کرندل همسایه کرید را بازی می کند کـه از تمام اسرار آن روستا، آن محله و قبرستان حیوانات، با خبر اسـت. این فیلم باوجود چنین داستان جذاب و بازیگرانی قطعا یک فیلم موفق خواهد بود.

 


 

فیلم سال 2019

فیلم شزام 2019

کارگردان فیلم شزام: دیوید سندبرگ «David Sandberg»

مدت ها  است که کمپانی دی سی مشغول ساخت این فیلم است و قرار است سرانجام در سال 2019 اکران شود. زکری لی وای بازیگر سریال چاک قرار است که نقش ابرقهرمانی بنام شزم را ایفا کند. یک نوجوان به نام پیلی بتسون اشر انجل با بر زبان آوردن کلمات جادویی به این ابرقهرمان تبدیل می شود.

فیلم سال 2019

نخستین تریلر پخش شده از این فیلم نشان داد کـه این اثر جدید کمپانی دی سی قرار اسـت آمیزه اي از یک فیلم علمی تخیلی اکشن ودر عین حال کمدی باشد، زیرا این ابرقهرمان با مشکلات زندگی قهرمانی و زندگی روزمره خود دست و پنجه نرم می کند، کـه البته این جنبه از ابرقهرمان ها در فیلمهای قبلی هم نمایش داده شده بود.

با این کـه شخصیت بلک ادم دواین جانسون دراین فیلم حضور نخواهد داشت و فیلم مخصوص خودرا دارد اما گفته می‌شود کـه پزشک سیوانا از فیلم «کینگزمن: سرویس مخفی» «Kingsman’s Mark Strong» دشمن مقابل شزم خواهد بود. عوامل دیگر فیلم هم جز ستاره هاي صنعت هالیوود هستند، مانند دریم لمک فیلم نامه نویس فیلم «جک غول کش» «Jack the Giant Slayer» کـه فیلم نامه این اثر را برعهده دارد.

 


 

فیلم سال 2019

فیلم سفر هـای پزشک دولیتل 2019

کارگردان فیلم سفر هـای پزشک دولیتل : استیون گیگان «Stephen Gaghan»

ادی مورفی با نقش پزشک دولیتل شناخته شد اما این بار این نقش را رابرت دونی جونیور به عهده دارد. داونی که در گذشته در فیلم های انتقام جویان بازی کرده اکنون در فیلم سفرهای پزشک دولیتل بازی خواهد کرد که همانند فیلم های مورفی از کتاب های کودکانه هیو لافتینگ، اقتباس شده اسـت.

استیون گیگان کارگردانی و فیلمنامه نویسی این اثر را برعهده داشته و از ستارگان اکشن – مایکل شین و آنتونیو باندراس – و ستارگانی مانند اما تامپسون، سلنا گومز و تام هالند، استفاده می کند تا در نقش حیوانات دگتر دولیتل صداپیشگی کنند. اگر چـه جزئیات داستان مشخص نیست اما از آنجاییکه گیگان قرار اسـت از کتاب دوم محصول سال ۱۹۲۳ استفاده کند بنابر این با حوادث مختلفی رو بـه روست کـه بـه شش قسمت تقسیم می‌شوند.

 


 

فیلم سال 2019

فیلم انتقام جویان ۴

کارگردان فیلم انتقام جویان ۴ : «Anthony Russo, Joe Russo»

چهارمین فیلم انتقام جویان که نشان دهنده مرجله سوم کمپانی فیلمسازی مارول می باشد، با مقداری تاخیر اکران می شود.از آنجایی که فیلم های جدید مارول در راه هستند و در عین حال قرارداد عده ای از بازیگران مارول منقضی شده، پس ممکن است شاهد مرگ عده ای از شخصیت ها باشیم، مانند کاپیتان کشور آمریکا، مرد آهنی، ثور و … . این فیلم اثری حماسی خواهد بود و پایانی بر فیلم های گذشته است.

 


 

فیلم سال 2019

فیلم جان ویک: بخش سوم 2019

کارگردان فیلم جان ویک: بخش سوم: چاد استاهلسکی «Chad Stahelski»

این فیلم با بازی کیانو ریوز در سال 2019 عرضه می شود. در این فیلم برای سر ویک 14 میلیون دلار جایزه تعیین شده است. او که قوانین را زیر پا گذاشته و در هتل کانتیننتال جان فردی را گرفته اسـت اکنون از هر طرف تحت تعقیب می باشد. او هم اکنون باید مرده باشد اما مدیر هتل، وینستون ایان مک شین یک مهلت یک ساعته به او می دهد، در حالی که عضویت او لغو شده و مباید با اعضای دیگر ارتباط داشته باشد.

ویک در این نسخه سوم مبارز می کند و از شهر نیویورک خارح می شود تا زندگی کند، کارگردانی این فیلم چاد استاهلسکی بر عهده دارد و در یک کولستاد هم نیوسنده اثر است. اما این بار یک نفر به او کمک می کند شخصیت سوفیا با بازی هلی بری که برای او اخبار مهمی دارد. هر دوی آنها گذشته پیچیده دارند و بنا بر این با اعضا رو برو می شوند :

قاضی «آسیا کیت دیلین»، رئیس «آنجلیکا هیوستون»، زیرو «مارک داکاسیوس» و تیک تاک مـن «جیسون منتزوکس». شخصیت هاي آشنای دیگر عبارت اند از باوری کینگ «لارنس فیشبورن»، آرس «روبی رز»، کاسیان «کامن» و شارون «لانس ردیک» کـه همه ی در جان ویک 3 حضور خواهند داشت.

این را هم ببینید

متن عاشقانه | جملات عاشقانه کوتاه | عکس های عاشقانه رمانتیک برای همسر

متن و جملات عاشقانه زیبا و کوتاه به همسراه عکس نوشته های رمانتیک برای همسر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *